Vědma Konchedras

Otázky a odpovědi

Z diskuze...

Pagerank změřil www.CZIN.eu

Úvod


Vítám Vás na těchto stránkách které se věnují nejen duchovnu a nadpřirozeným jevům ale i věcem přirozeným a běžným. Dovolte abych Vás seznámila se svojí největší  vášní a zálibou  kterou je automatická kresba. K automatické kresbě jsem se dostala před více jak třemi lety, kdy jsem našla svou duchovní cestu. Dostala jsem jméno Konchedras. Začala jsem ovládat automatické písmo, dostala odpovědi na mnoho otázek. Malování obrázků s informací pro mě byla nejprve jen radost, později se stalo i posláním předávat poselství Universa k Vám. Obrázky jsou malovány křídami na kvalitním, tvrdém papíru, převážně prsty, při poslechu relaxační hudby. Během malování nikdy nevím dopředu, jak bude obrázek ke konci vypadat, ale při malování vnímám jeho dobré energie. Všechny jsou léčivé, nabité pozitivní energií. Mají obohacující vliv, člověk si uvědomuje svou pravou existenci ve světě, stává se lepším. Pod vlivem obrázků se zamýšlí nad zákony Universa a chápe souvislosti, jež se dějí, i v jeho životě. Obrázky jsou neustále pod vlivem životní energie, tudíž působí blahodárně na tělo i duši každého, kdo je v jejich blízkosti. Obrázky jsou ve velikosti A3. Hotové obrázky jsou dány do skla. 

Pokud máte o nějaký obrázek zájem, je možno ho zakoupit zde a nebo mne,  kontaktujte na adrese: konchedras@konchedras.com. Do zprávy uveďte, zda chcete obrázek i s rámečkem. Máte-li nějaké dotazy nebo zkušenosti s automatickou kresbou, či návrhy, ráda je uvítám. V případě soukromých dotazů i na výše uvedenou adresu. 

                           


Pokud potřebujete přeložit text stiskněte tlačítko "Překladač". Pokud chcete změnit jazyk stránky stiskněte tlačítko "Zvolit jazyk"
If you need to translate the text, press "Translate". If you want to change the language page, press "Select language"

Posledni komentare
06.05.2011 17:07:33: Záhady či mystéria, konspirační teorie nebo nevyřešené otázky lidské historie? Zajímá vás UFO, Bermu...
06.05.2011 16:37:02: Záhady či mystéria, konspirační teorie nebo nevyřešené otázky lidské historie? Zajímá vás UFO, Bermu...
06.05.2011 16:35:09: Seznam
 
Od všeho něco | Energetické obrázky e-shop

Originály versus převzaté | Jak šel čas u Playboye | Tvorba www stránek | Odtahová služba Praha

Legalizujte si Windows | Úklidová firma D & D servis, s.r.o. - Kompletní úklidový servis Praha