Vědma Konchedras

Otázky a odpovědi

Z diskuze...

Pagerank změřil www.CZIN.eu

Citáty a moudra

Žena vyšla z domu a uviděla tři staré muže s dlouhými bílými vousy

Žena vyšla z domu a uviděla tři staré muže s dlouhými bílými vousy, kteří seděli vpředu na dvoře. Nepoznala je. Pověděla: "Nemyslím, že vás znám, ale musíte být hladoví. Prosím pojďte dál a vezměte si něco k jídlu."

"Je tu pán domu?", zeptali se. "Ne'" odpověděla. '"Potom nemůžeme vstoupit", odpověděli oni.

Večer, když se manžel vrátil, žena mu pověděla, co se stalo. Běž a pověz jim, že jsem doma a pozvi je. Žena vyšla ven a pozvala muže dovnitř.

"My nemůžeme společně vstoupit do domu'"odpověděli.

"Proč ne?" zeptala se.

Jeden z těch starých mužů začal vysvětlovat. Ukázal na jednoho z nich a pověděl: 

"Jeho jméno je Zdraví. Ukázal na druhého: Tenhle se jmenuje Úspěch a moje jméno je Láska."

Potom dodal: "Teď běž a prodiskutuj se svým mužem, kterého z nás chcete doma. Žena se vrátila a pověděla, co slyšela. Její manžel měl velkou radost. "Jak milé!" pověděl. "Vzhledem na tuto situaci pozveme Zdraví. Ať přijde a naplní náš dům zdravím."

Jeho žena nesouhlasila. "Drahý, proč nepozveme Úspěch?" Tchýně, která slyšela jejich rozhovor, vběhla do pokoje se svým návrhem: "Nebylo by lepší pozvat Lásku? Náš dům by byl naplněný láskou!" "Dáme na radu naší tchýně" pověděl manžel svojí ženě. "Jdi ven a pozvi Lásku, bude to náš nejlepší host."

Žena vyšla ven a zeptala se těch třech mužů: "Který z vás je Láska? Pojďte, prosím a buďte naším hostem."

Muž jménem Láska vstal a šel k domu. Ostatní dva vstali taky a následovali ho. Překvapená žena se zeptala Zdraví a Úspěchu: "Pozvala jsem jenom Lásku, proč jdete také?" Staří muži odpověděli společně. "Když byste pozvali Zdraví, anebo Úspěch, ostatní dva by zůstali venku, ale vy jste pozvali Lásku a kamkoliv on jde, my jdeme s ním. Kdekoliv je Láska, tam je i Zdraví a Úspěch !!!!!!!!!"Žádné komentáře
 
Od všeho něco | Energetické obrázky e-shop

Originály versus převzaté | Jak šel čas u Playboye | Tvorba www stránek | Odtahová služba Praha

Legalizujte si Windows | Úklidová firma D & D servis, s.r.o. - Kompletní úklidový servis Praha